Loading

تاپیک انجمن

معرفی نرم افزار ایلستراتور|Adobe Illustrator CS

شاهکار شرکت ادوبی در زمینه طراحی که با قلم ها ، Style ها ، سمبل های گرافیکی ،رنگ های آماده و قالب های پیش ساخته بسیار زیاد که قابل اعمال به سایر تصاویر برداری است حتی در میان نرم افزار های طراحی جایگاه بسیار بالاتری را به خود اختصاص داده است . طراحی وب از آن دست قابلیت های این نرم افزار می باشد چرا که به دلیل تعدد امکانات و خروجی های مناسب برای وب دست شما را باز می گذارد تا هر گونه قالبی را برای طراحی وب تدارک ببینید . سمبل های گرافیکی و قلم هالی متعدد پیش ساخته صفحه آرایان را بسیار یاری میدهد . ترسیم ساده انواع خطوط و ویرایش ساده تر آن ها در امر طراحی آرم ، لوگو ، پوستر و... کارایی بسیار بالایی را ارائه می دهد . قابلیت Drop & Edit با سایر نرم افزار های ادوبی از جمله قابلیت دیگر این نرم افزار می باشد . امکان ویرایش تصاویر pdf و یا گرفتن خروجی pdf از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد . انواع جلوه ها و افکت های قابل اعمال به تصاویر نیز در خدمت کابر می باشند . ایلستراتور یک نرم افزار برداری vector است.
یک نکته مهم را به خاطر بسپارید . نرم افزار های موجود در ایران به قیمت بسیار پایینی در اختیار ما قرار می گیرند و لذا در انتخاب آن ها دست ما باز است . اما در سایر کشور ها که قانون کپی رایت برقرار است ، این گونه نبوده و جدا از کارایی قیمت نرم افزار و پشتیبانی های بعدی نیز از جمله فاکتور های مهم در انتخاب نرم افزار است . نرم افزار های فوق بسیار گران می باشند و شاید تنها در اختیار ادارات دولتی و افراد متمکن باشد و لذا باید این جنبه از قضیه را نیز مد نظر داشته باشیم .

افزودن دیدگاه جدید

صبح ایرانی ، مجله نشاط و سرگرمی

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

عضویت درخبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما از بروزرسانی محصولات ، خدمات ، اخبار و غیره مطلع خواهید شد

جدیدترین مطالب

1 سال 7 ماه قبل

وقتیکه گوگل در فوریه ی سال گذشته پروژه ی AMP یا صفحات موبایلی پرشتاب رو کلید زد، سر و صدای وب مسترها بلند شد که آیا به این...