Loading

وبلاگ

آموزش رایگان بوسیله ایمیل

آموزش رایگان بوسیله ایمیل

آموزش از راه دور از بهترین روش‌های آموزشی روز دنیاست و به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش اینترنتی در ایران نیز یکی از مسائلی است که طی سال‌های اخیر دارای اهمیت زیادی شده است. در همین راستا آموزش از راه دور ایده‌ای است که سایت هایی که معرفی می شوند در قالبی جدید ارائه می‌دهند.

معرفی سایت درسنامه و ویژگی های درسنامه
در این سایت کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه، درس‌ها را خوانده و در آزمون‌ها شرکت کنند.مزیت درسنامه بر دیگر سیستم‌های آموزشی از راه دور در روش ارتباط با کارآموزان است. در روش‌های متداول آموزشی در دنیا، کاربران برای مشاهده و شرکت در آزمون باید به وب‌سایت خاصی مراجعه کنند، اما در درسنامه تمامی این کارها در ایمیل کاربر صورت می‌گیرد و کاربر نیاز به مراجعه به وب‌سایت درسنامه ندارد.

درسنامه امکان آموزش از طریق ایمیل را به صورت رایگان برای علاقمندان فراهم می کند. کافی است از میان دوره‌های آموزشی، دوره مورد نظرتان را انتخاب و یک ایمیل خالی به آدرس همان دوره ارسال کنید تا ثبت نام شما انجام شود. اگر می‌خواهید در زمینه کار با سرویس‌های ایمیل، چت، وبلاگ‌نویسی، وب ۲٫۰، امنیت در اینترنت، عکاسی، ویدئونگاری و … آموزش ببینید، کافی است به این سایت مراجعه کنید تا به صورت کاملا رایگان، به صورت درس به درس، مطالب آموزشی به شما ایمیل شوند.

معرفی سایت زبان افزا سایتی برای توسعه توانمندیهای زبان انگلیسی

یادگیری و سپردن کلمات انگلیسی به حافظه بلندمدت مستلزم تکرار است. زبان افزا با ارسال هر روز یک ایمیل به آدرس پست الکترونیکی شما، حاوی یک کلمه جدید و تکرار کلمات گذشته در صدد است با در دسترس قرار دادن و تکرار کلمات انگلیسی به صورت رایگان، آموزش مستمر زبان انگلیسی را برای عموم محقق نماید.

رای استفاده از خدمات رایگان زبان افزا، آدرس ایمیل خود را در قسمت ثبت نام زبان آموزان وارد فرمایید. در زبان افزار هر زبان آموز دارای پرونده آموزشی مختص خود بوده و سوابق آموزشی افراد براساس تنظیماتی که خود در پرونده خود انجام میدهند با دیگران تفاوت دارد. شما می توانید تعداد کلمات ارسالی در هر ایمیل، سطح کلمات، تعداد تکرار کلمات و ... را مدیریت نمایید.

معرفی سایت آموزش طراحی و نقاشی بصورت آنلاین و رایگان

در این سایت بسیار جالب شما می توانید در سطوح مختلف به یادگیری نقاشی بپردازید. آموزشهای این سایت در سه سطح کلی دسته بندی شده اند که هر کدام از آنها نیز به بخشهای مختلف تقسیم شده اند. پس از انتخاب درس مورد نظر می توانید آموزش آن را بصورت آنلاین دنبال نموده یا دانلود نمائید. لازم به ذکر است که آموزشهای این سایت بسیار کامل می باشند، همچنین تمامی خدمات این سایت کاملاً رایگان است. پیشنهاد می کنم حداقل یکبار از این سایت دیدن فرمائید.

 

افزودن دیدگاه جدید

صبح ایرانی ، مجله نشاط و سرگرمی

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

عضویت درخبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما از بروزرسانی محصولات ، خدمات ، اخبار و غیره مطلع خواهید شد

جدیدترین مطالب

1 سال 1 ماه قبل

وقتیکه گوگل در فوریه ی سال گذشته پروژه ی AMP یا صفحات موبایلی پرشتاب رو کلید زد، سر و صدای وب مسترها بلند شد که آیا به این...