Loading

وب‌نوشت‌ها

امضای دیجیتال

امضای دیجیتال

امضای دیجیتالی عبارتست از یك فایل موجود بر روی كامپیوتر كه اعتبار هویت شما را تایید می­كند. امضاهای دیجیتالی توسط برنامه های اینترنتی و یا محلی سیستم شما مورد استفاده قرار می­گیرند تا هویت شما را به فرد دیگری اثبات نمایند. معمولا امضاهای دیجیتالی با امضاهای الكترونیكی اشتباه گرفته می­شوند.

تفاوت های HTTP با HTTPS

تفاوت های HTTP با HTTPS

لغت S مخفف کمله Secure به معنی امن است. مهمترین تفاوت میان http با https امنیت و حفظ اطلاعات مربوط به شماست.  HTTP مخفف شده HyperText Transport Protocol است که به زبان ساده یک پروتکل (یک زبان) جهت رد و بدل اطلاعات میان سرور و کاربر است.

هنر جنگ

نقش گرافیک در جنگ و سیاست

همانطور که میدانید دهه ۹۰ آغاز عصر جدیدی در سیاست جهانی است.فروپاشی نظام شوروی سابق، جنگهای بالكان، درگیریهای رژیم صهیونیستی و فلسطینیان، حمله آمریكا و گروه ائتلاف به عراق، تحول فعالیتهای پیمان های بین المللی نظیر ناتو و سازمان ملل، حركت اجتماعی گروه های صلح سبز، تولد گروه های تروریستی، حمله آمری

آشتفته بازار گرافیک

آشتفته بازار گرافیک

روزی از میشل بووه (Michel Bouvet) طراح وگرافیست مشهور فرانسوی خواسته شد تا یكی از پوسترهای خود را به عنوان انتخاب اول معرفی كند، پوستری «سیاه و سفید» به اسم ارواح، را كه جهت مركز تئاتر ژمو طراحی كرده بود انتخاب كرد و در توضیح این پوستر چنین نوشت «سیاه و سفید بودن پوستر باعث میگردد تا شما همه چیز

آموزش مراحل نهایی طراحی یک طرح

آموزش مراحل نهایی طراحی یک طرح

طراحی ویژه هرطرح از قبیل بروشور، پوستر و... جدا از بحث خلاقیت و ایده، شامل مراحل متعددی است، که رعایت نکات مهمی علاوه بر کیفیت طرح نیاز هست تا یک طرح خوب به نتیجه دلخواه و ایده آل برسد.

آموزش حذف صفحات 404 سایت از ایندکس گوگل

آموزش حذف صفحات 404 سایت از ایندکس گوگل

در صورتیکه تغییرات عمده ای درصفحات سایت خود داده اید، یا کلا سایت قدیمی را حذف کردید و روی همان دامین سایت جدیدی نصب کرده اید. احتمالا متوجه شده اید که گوگل تا مدت ها صفحات سایت قبلی شما را در ایندکس خود نمایش می دهد.

سایت خوب و سایت بد ، مسئله این است

سایت خوب و سایت بد ، مسئله این است

این روزها بدلیل استفاده روز افزون از وب سایت ها و افزایش سطح آگاهی کاربران، چیزی بیشتر از ظاهر زیبا مورد انتظار کاربران می باشد.

آموزش رایگان بوسیله ایمیل

آموزش رایگان بوسیله ایمیل

آموزش از راه دور از بهترین روش‌های آموزشی روز دنیاست و به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش اینترنتی در ایران نیز یکی از مسائلی است که طی سال‌های اخیر دارای اهمیت زیادی شده است.

 کمی درباره ی HTML5

کمی درباره ی HTML5

HTML5، جدیدترین نسخه ی زبان فراگیر وب، یک نسخه ی کاملاً جدید و دارای پتانسیل و قابلیت هایی است که آینده ی اینترنت را شکل خواهد داد. HTML5 یک پروژه ی کد منبع باز است و حرکت به سمت وب آزاد را یک قدم به جلو می برد.

رنگ مشکی در چاپ

درآوردن رنگ سیاه در چاپ

شما قطعا میدانید که در چاپ افست از چهار رنگ اصلی یعنی آبی ، زرد ، قرمز و سیاه استفاده می شود برخی اوقات دوستان گرافیست ما در انتخاب کد های رنگ توجه نکرده و باعث خراب شدن (بور شدن) نتیجه زحمت خود می شوند لازم دانستم این مورد را به دوستان گرافیست یادآوری کنم.

صفحه‌ها

صبح ایرانی ، مجله نشاط و سرگرمی

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

عضویت درخبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما از بروزرسانی محصولات ، خدمات ، اخبار و غیره مطلع خواهید شد

جدیدترین مطالب

1 سال 7 ماه قبل

وقتیکه گوگل در فوریه ی سال گذشته پروژه ی AMP یا صفحات موبایلی پرشتاب رو کلید زد، سر و صدای وب مسترها بلند شد که آیا به این...