Loading

معرفی هنرمندان

معرفی هنرمندان گرافیست ، هنرمتدان نقاش و هنرمندان هنرهای دیجیتال

طراحی تی شرت های خاص

سالها قبل وقتی در دانشکده هنرهای تجسمی مشغول به تحصیل بودم طرح های زیادی برای لباس طراحی کرده بودم اما چاپ اونها به دلایلی محقق نشد و به دلایلی دیگر طرح هایی که زده بودم در طی این سالها از دست رفت و نابود شد و الان دیگر فرصت طراحی جدید در این زمینه را ندارم چون این طرح ها خاطرات برخی از طراحی های خودم رو برام یادآوری می کرد تصمیم گرفتم ایده های جذابی رو که می بینم جمع کنم و برای نمایش بزارم.

امیدوارم از دیدن این آثار لذت ببرید.

تصاویر منتخب سال 2014 سونی

عکس های بسیار زیبا و جذابی که توسط هنرمندان عکاس برتر دنیا در سال جاری گرفته شده اند بعد از ارسال به سایت شرکت سونی انتخاب شده و در معرض دید عموم قرار گرفتند عکس هایی که از نقاط مختلف جهان گرفته شده اند و ما را با غم ها ، شادی ها ویا لحظات هیجان انگیز خود همراه می کنند تصاویر بسیار زیبا خلاقانه و جذابی که نهایت نبوغ یک هنرمند عکاس را به نمایش می گزارند.

با ما همراه شوید تا به تماشای این آثار بنشینیم

آنتونی جیاکومینو anthony giacomino

آنتونی جیاکومینو anthony giacomino یکی از طراحان با استعداد که پیش از این برای ورزشکاران بزرگی مثل Allen Iverson و Randy Moss طراحی کرده اند. او تنها 20 سال دارد و در حال حاضر یک دانشجو است. آنتونی اخیرا به طور اختصاصی کار می کند و ما در این مصاحبه به این موضوع خواهیم پرداخت. همچنین در مورد سبک طراحی او و اینکه چگونه کارها و آثار درخشان خود را خلق می کند سوالاتی خواهیم پرسید. حالا نظر شما را به یک مصاحبه ی جذاب و گرم با این طراح مستعد جلب می کنم.

صبح ایرانی ، مجله نشاط و سرگرمی

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

عضویت درخبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما از بروزرسانی محصولات ، خدمات ، اخبار و غیره مطلع خواهید شد

جدیدترین مطالب

1 سال 6 ماه قبل

وقتیکه گوگل در فوریه ی سال گذشته پروژه ی AMP یا صفحات موبایلی پرشتاب رو کلید زد، سر و صدای وب مسترها بلند شد که آیا به این...